navrhneme vám firemní logo

Vektorizace loga - překreslení loga do křivek

Potřebujete převést logo na křivky do vektorového formátu? Máte logo jen jako rastrový obrázek a stává se vám, že po vás třeba v tiskárně chtějí logo vektorové v křivkách? My vám pomůžeme, převedeme vaše bitmapové / rastrové (z obrázku) logo do křivek a dostanete ho od nás profesionálně překreslené ve vektorovém formátu pro další použití.

Často se stává, že grafická studia od klientů dostávají jejich loga v rastrovém formátu jako je JPG, GIF, PNG, TIFF, která jsou většinou nevyhovující pro další zpracování. Pro kvalitní výstup, nebo některé aplikace je potřeba logo ve vektorovém formátu v křivkách.

Vektorizace je převod bitmapového (rastrová grafika) obrazu do vektorové podoby (vektorová grafika) s vytvořením samostatných objektů. Vektorový formát má obrovská výhody, zejména se s ním dobře pracuje, neztrácí kvalitu při zvětšování, dobře s upravuje.

Překreslení Vašeho loga  do křivek  je cenově dostupné a pohybuje se zpravidla od 500,- do 1800,-Kč dle složitosti vašeho loga.

Chci poptat vektorizaci / překreslení loga

Proč mít vektorové logo v křivkách?

V profesionální grafické práci se zpravidla používají loga vektorová v křivkách a to proto že při úpravách nebo změnách neztrácí svoji kvalitu a lze ho editovat, zmenšovat a zvětšovat bez ztráty kvality. Logo v křivkách je při zadávání grafických prací základem pro kvalitní výsledek výsledného grafického díla.

Co je vektor?

Vektor je formát obrázku, který není uložen jako mřížka obrazových bodů což je bitmapa, ale jde o soubor objektů definovaných pomocí matematických bodů a křivek. Nejběžnější vektorové formáty, se kterými se můžete setkat, jsou soubory AI, CDR, PS, EPS, PDF, SVG.